İstanbul
0544 323 22 97
info@seobilisim.com.tr

ERP Çözümleri

Web Tasarım, Seo, Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri

Hem KOBİ’lerde, hem de kurumlarda kurumsal kaynak planlaması (ERP) süreçlerini maksimum verimle gerçekleştirmek için Mikro Yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen Mikro ERP, şimdi de sizin işinizi geliştirmenize yardımcı olmak istiyor.

Türkiye’nin en köklü ERP’si

Mikro ERP, 1988 yılından bu yana kurumsal ve ticari iş yazılımları üreten Mikro Yazılım tarafından yıllardır yüzde 100 Türk mühendisliğiyle geliştirilen en köklü ERP yazılımlarından biri… Mikro ERP, üretim sektörü başta olmak üzere, hemen her sektördeki yüzlerce şirketin, kurumsal kaynaklarını en yüksek verimle kullanabilmelerini sağlıyor.

Mikro ERP ne sunuyor?

Mikro ERP Kurumsal Kaynak Yönetimi ürün ailesi; üretim yönetiminden personel yönetimine, dış ticaretten finans yönetimine, müşteri ilişkileri yönetiminden genel muhasebe yönetimine kadar tüm operasyonları tek platform üzerinden yönetilmesini sağlayan bugüne kadarki en gelişmiş ERP çözümü… Mikro’nun gelişmiş ERP çözümleriyle, kaynak planlama, finansal yönetim ve karar destek araçları tek çatı altında… Mikro ERP ile şirketlerin Envanter Yönetimi ve Finans Yönetimi süreçleri tasarruf ve verim odağında iyileşiyor.

ERP ile Yönetilen Süreçler

Günümüzde işletmeler ERP temelinde farklı ihtiyaçlar ile yola çıkabilirler. Bunlar;

Kurumsal bir yapıya yönelmek veya var olan yapıyı iyileştirmek,
Kaynakları daha iyi planlamak, maliyetleri düşürmek,
Rekabet zorlukları ile mücadele edebilmek için yeni yönetim teknikleri geliştirmek,
Küresel sermaye hareketlerine karşın finansal riskleri kontrol edebilmek,
Üretim için kesintisiz tedarik sağlamak, ürünü hızlı şekilde pazara sunabilmek,
Farklı coğrafyalardaki ya da ülkelerdeki tüm üretim, satış ve dağıtım noktalarını merkezi bir otomasyon ile izlemek ve yönetmek olabilir.
ERP’de Başarıyı Yakalamak

Söz konusu ERP projesi, bir yükseltme (upgrade) veya implementasyon projesi olabilir, birkaç ay veya birkaç yıl sürebilir. Önemli olan doğru yazılım, doğru iş ortağı ve doğru proje yönetimi ile tüm olasılıkları hesaba katarak ilerlemek. En önemlisi insan faktörünü hiçbir zaman göz ardı etmeden değişimi yönetebilmek…

Mikro’nun uzman kadrosu ile eksiksiz biçimde sunduğu ERP çözümleri, şirket yapınızı baştan sona değiştirecek yeni bir iş yapış biçimine adım atmanızı kolaylaştırıyor. Mikro ERP’nin esnek ve modüler yapısı, kurumunuzun özel ihtiyaçlarına tam olarak uyum sağlayan bir çözüm sunarken, gelecekte ortaya çıkabilecek yeni gereksinimlere de şimdiden hazır olmanızı sağlıyor.

Mikro ERP’nin Bazı Önemli Kazanımları

İşletmenin tüm iş süreçlerini kontrol altına alır.
Modüler ve genişleyebilir bir yapı ve uygun maliyetli çözümler sunar.
Rekabet gücünü artırır.
Hızlı kurulum ve optimizasyon süreçlerine sahiptir.
Tedarikten müşteriye kadar uzanan bütünleşik bir yapıya kavuşmanızı sağlar.
İş akışlarını uluslararası standartlara taşır.
Grup içindeki farklı şirketleri tek yönetimde birleştirebilen konsolidasyon özelliğine sahiptir.
Sınırları ve mesafeleri ortadan kaldırır.
Etkin planlama kabiliyetine kavuşturur.

onwin
Call Now ButtonHemen Arayın